Отзыв Доминион о разработке лендинга аудита недвижимости

Отзыв Доминион о разработке лендинга аудита недвижимости

КлиентУспехи компании в цифрах на начало 2016 года:

  • 1217 довольных клиентов
  • 3007 выигранных дел в хозяйственных и административных судах
  • 9550 выигранных дел в судах общей юрисдикции
  • 44 отсуженных объектов недвижимости
  • 18 млн. 340 тыс грн, сэкономленных клиентами в суде налоговых доначислений
  • 124 млн 238 тыс грн, сохраненных нашим клиентами
  • 380 млн 831 тыс грн, взысканных в пользу наших клиентов

Ссылка на лендинг http://audit-neruhomosti.dominion.ua/

Декілька років тому ми з представниками IT4U обслуговували спільного клієнта і тому вже знали можливості веб-студії. На одному із нетворкінгових заходів Клубу ділових людей наші представники відновили контакти з командою IT4U, що дозволило потім звернутись до них за експертною консультацією з питання механізму створення лендінгу для перевірки юридичних ризиків при купівлі нерухомості. Веб-студія у відповідь надала нам аналітику щодо прогнозів кількості переходів потенційних клієнтів на сайт з використанням контекстної реклами Google Adwords разом з пропозицією супроводу реклами. Попередній досвід нашої співпраці з IT4U та надана  аналітика стали вирішальними факторами при виборі саме цієї веб-студії для реалізації даного проекту.

 

Варто відзначити, що нам особливо сподобалась кропітка й ефективна робота команди веб-студії до прийняття рішення по вибору підрядчика на розробку сайта, регулярні звіти по результатам реклами та оперативність виконання завдань.

 

За перші декілька місяців витрати на розробку та рекламу окупились, незважаючи на спад бізнес-активності під час новорічних свят. В якості реального результату нашої взаємодії варто відзначити стабільний приріст кількості дзвінків і об’ємів продажів протягом останніх 4-х місяців. За останній місяць дохід від сайту в 5-6 разів перевищив витрати на нього.

 

Розробка лендінгу зайняла близько трьох тижнів. Ми задоволені бізнес-результатом, який отримали, проте усвідомлюємо, що нам ще є куди рости. Дякуючи співпраці з IT4U, ми отримали додатковий, стабільний канал продажів й економимо час, який мусили б витратити на інтернет-маркетинг. Що дає змогу повністю зосередитись на юридичній роботі.

 

Ми і надалі плануємо продовжувати співпрацю з IT4U, створюючи лендінг-сторінки під нові юридичні продукти. Команда веб-студії IT4U — професіонали своєї справи!