Отзыв о разработке сайта транспортной компании

Отзыв о разработке сайта транспортной компании

Ярослав Ярмоленко

Розробника для нового сайту компанії ми обирали шляхом пошуку та порівняння інформації в інтернет. Розробку нового сайту ми одразу планували на WordPress, тому сайт студії it4u.ua сподобався чітким описом переваг створення сайту на CMS WordPress. Також сподобалось наявність чітких прикладів роботи сайтів з поясненням процесу розробки, відкритість та чіткість інформації. Ціни на розробку зрозумілі, аргументовані та доступні для малого бізнесу. Дуже важливим став деталізований по пунктах прайс на розробку.

Труднощів під час роботи не виникло — компанія орієнтована на клієнта. Всі питання, що виникли при першій зустрічі були детально роз’яснені. В ході розробки нам були надані та реалізовані пропозиції, які дозволили повно, чітко та динамічно показати покупцеві процес покупки квитка у вигляді воронки продажів.

Отриманий результат відповідає завданням поставленим в ТЗ на розробку. Сайт спростив та полегшив процес продажу квитків на рейси компанії через вбудовані віджети продажу квитків. Вся інформація щодо поїздки – розклад, ціни, місця посадки, наші переваги, автобуси, знижки, як придбати квиток та інше чітко та структуровано подані пасажирам, а зміст сайту легко змінюється через адмінпанель. Додатково сайт інформує про інші напрямки діяльності компанії – оренда автобусів, дизель сервіс.

Сайт зробили за півтора місяці, згідно календарного плану розробки. Кінцевим результатом задоволені. Ми розвиваємо інтернет-продажі квитків на власній платформі. З огляду на позитивний досвід співпраці та готовність чути клієнта та йти йому на зустріч плануємо подальшу співпрацю з веб-студією IT4U, зокрема, по просуванню сайту.

Веб-студія IT4U — клієнтоорієнтована компанія.