Отзыв Сергея Рудыка о работе с веб студией IT4U

Отзыв Сергея Рудыка о работе с веб студией IT4U

Сергій Рудик
Народний депутат України

Я дізнався про веб-студію IT4U від її директора Дмитра Кармазина. Так як Дмитро – це людина, професіоналізму якої я повністю довіряю, то вибір саме цієї команди розробників для мого персонального сайту був безальтернативним.

 

Якщо бути чесним, то, завдячуючи моїй понаднормовій зайнятості, вирішення всіх нюансів і поточних задач з проекту розроблення і просування персонального сайту rudyk.org я делегував своїм помічникам. З їх допомогою я отримав чітке бачення сайту, що мені потрібен. Взявши за приклад сайт однієї політично активної особи, я зі своєю командою обговорив, яке майбутнє наповнення і функціональні можливості будуть оптимальними саме для мене. Сформулювавши комплексну задачу фахівцям IT4U, ми “перевели м’яч” на поле їх компетенції.

 

І ось, після чітко обговореного і заздалегідь озвученого періоду на розробку IT4U презентував готовий сайт. Варто зазначити, що, так звана, «адмінка» сайту моїм помічникам здалась дещо складною для оперативної публікації свіжої інформації. Але я отримав той результат, на який розраховував. Кожна зацікавлена людина, яка має на меті дізнатись докладніше про мене як політика, після запиту в пошуковій системі Google “Рудик”, бачить на першій лінії мій персональний сайт. А далі — сфера відповідальності розробника плавно транспонується в площину роботи адміністраторів мого сайту.

 

Можу сказати прямо: я задоволений співпрацею з IT4U. Якби було б інакше – я розірвав би з веб-студією будь-які стосунки.

 

Натомість, вважаю що IT4U – надійні, цим все сказано! У випадку настання необхідності для мене в розробці будь-яких ще веб-ресурсів — знаю до кого звернуся за допомогою.