Кейс зі створення сайту для захисту інтелектуальної власності

Час читання:

Надішлимо матеріал вам на пошту

клієнт
Юридична компанія IPjurix, яка працює на українському ринку c 2012 року. Посилання на сайт http://ipjurix.com/

У початку 2014 року з нами зв’язався власник IPjurix і поставив завдання – зробити іміджевий сайт, залучити більше клієнтів. Так як споживачі приходили offline і з напрацьованою бази.

На початку роботи ми зібрали список послуг і інформацію про компанії для того, щоб розмістити це на сайті. Використовували дизайн в чорно-білих тонах, який добре підходить для сайтів з серйозною тематикою.

Перед написанням цього кейса (травень 2016 г.) ми звернулися в компанію IPjurix з проханням розповісти, як йдуть справи. Виявилося, що сайтом дуже задоволені, тому що він виконує свою іміджеву функцію і є точкою опори в Інтернеті для компанії IPjurix.

Невеликий підсумок. Переглядаючи зараз цей сайт ми розуміємо, що за два роки ми виросли: багато речей зараз би зробили набагато краще і зручніше. Сучасні тенденції диктують нам тягу до візуалізації і спрощення подачі інформації. На сайті компанії IPjurix однозначно мало картинок і графіки. Якщо розширити інформацію про команду, то, крім іміджевої функції, він буде ще залучати клієнтів.

Поділитися:

У вас є завдання для нас?
Надішліть заявку, обговоримо і вирішимо!