Рейтинг CMS (движків сайтів), систем веб аналітики і онлайн чатів

Час читання: 7 минут

Надішлимо матеріал вам на пошту

Досліджувалося 5 мільйонів доменів зони .RU за однаковими наборами характеристик.

Метод дослідження: аналіз пошуковим роботом.

Отже, статистика за даними Ruward: Track в третьому кварталі 2014 року:

Рейтинг CMS-систем

Рейтинг движків сайтів

Інші: WebAsyst Shop-Script, UMI.CMS, NetCat, HostCMS, InstantCMS, Wix, VamShop, Simpla, Jimdo, CMS Made Simple, Amiro.CMS, StoreLand, Tiu.ru, LiveStreet, ShopCMS, diafan.CMS, SiteEdit, InSales , MaxSite CMS, TYPO3, Danneo, UralCMS, ImageCMS, PrestaShop, S.Builder, PHPShop, PHPShop Free, OsCommerce, Textpattern, ABO.CMS, RBC Contents, AdVantShop.NET, concrete5, DJEM, Melbis Shop, Twilight CMS, cs. cart, Zen Cart, CMS Ruen, Atilekt.CMS, Parallels SiteBuilder, Fast-Sales, uDiscuz !.

У порівнянні з минулим кварталом, було додано кілька нових систем (таких як Wix, OpenCart, Setup.ru і ін.) І істотно оновлена база сигнатур. За рахунок частки ринку перераспреділілісь.

Рейтинг систем аналітики і лічильників

Рейтинг веб аналітики

Якщо тенденція Яндекс.Метрики по збільшенню популярності залишиться, то цілком ймовірно що в 4 кварталі вона займе лідируючу позицію. А ось Google Analytics і LiveInternet, навпаки трохи втрачають свої частки. Передбачається, що популярність Яндекс.Метрики зростає в зв’язку з тим що Яндекс закрив для зовнішніх систем дані про пошукові запити.

Рейтін онлайн чатів

Рейтинг онлайн чатів

Порівнюючи з квітнем поточного року, можна відзначити що як і в попередньому періоді, має місце збільшення кількості сайтів де встановлені консультанти на 0,3%.

Безсумнівним лідером став Jivosite. Його частка збільшилася на 1,66%.

Поділитися:

У вас є завдання для нас?
Надішліть заявку, обговоримо і вирішимо!