Шість способів просування сайту в Google без нарощування посилальної популярності

Час читання:

Надішлимо матеріал вам на пошту

Просування сайту за допомогою збільшення кількості посилань на нього – складний, але не єдиний спосіб отримання додаткового трафіку з пошукових результатів Google. Існує безліч інших шляхів просування сайту в пошуковій видачі Google.

1. Детальні дослідження

Згідно з графіком MozCast Feature, пошукова видача Google на 12% складається з «детальних досліджень» – статей, що містять «детальну інформацію по темі запиту». Попадання сторінки в дану категорію дозволяє збільшити трафік до 10%.

2. Підвищення задоволеності користувачів

Головною ознакою «задоволеного» користувача є сценарій, при якому він перейшов по посиланню зі сторінки результатів і не повернувся назад. Домагаючись цього, ви підвищуєте позицію сайту в пошуковій видачі.

3. Пошукова оптимізація за допомогою додавання відео

Google безперервно додає нові типи розширеного опис веб-сторінок: відео, рядки навігації, події. Однак саме відео в пошуковій видачі привертає увагу користувачів більше, ніж що-небудь ще.

4. Додавання інформації про автора

Додавання фотографії автора не гарантує зростання числа кліків, але правильно складена фотографія може збільшити показник КЕП (CRT). Що ж таке «правильно складена фотографія»? Точних правил не існує, проте існує кілька порад, які вам допоможуть:

  • використовуйте фотографію особи, а не логотип компанії, малюнок і так далі;
  • доможіться контрастності: розмір фотографії малий, тому вам потрібно відокремити обличчя від фону;
  • не забувайте про спрямованість аудиторії.

5. Збільште швидкість роботи ресурсу

Швидкість роботи ресурсу безпосередньо впливає на позицію в пошуковій видачі – в Google підтвердили це. Крім того, даний показник впливає на ступінь задоволеності користувача.

6. Анонси в Google+

У Twitter або Facebook ваші передплатники бачать ваш контент тільки тоді, коли заходять в ці сервіси. Але в Google+ вони будуть бачити ваш контент кожен раз, коли користуються пошуком Google.

Поділитися:

У вас є завдання для нас?
Надішліть заявку, обговоримо і вирішимо!