Створили сайт для виробника виробів з мармуру і граніту

Час читання:

Надішлимо матеріал вам на пошту

Ми створили повноцінний сайт-каталог для виробника виробів з мармуру і граніту. Сайт mramor.pro є не тільки деськтопной версією, але і коректно відображається на мобільних і планшетах.

Юзабіліті сайту, або ж зручність для користувача – воістину на висоті. Кожен майбутній покупець виробів з каменю відразу ж побачить телефони, за якими можна зв’язатися і зробити замовлення – вони розташовані вгорі сайту праворуч – на видному місці. Меню розташоване на просторому чорному полі; і білий контрастний шрифт, і червоні стильні підсвічування, які так цікаво “наїжджають” на обраний пункт меню, роблять навігацію по сайту максимально заощаджує час користувача – і доставляє задоволення до того ж.

Внутрішні сторінки серверів мають зручну фотогалерею, при кліці на фотографію з якої – остання відкривається на всю ширину. Затемнення екрану дозволяє краще розглянути цікавить фото.

Також на сайті створено окрему сторінку клієнтів виробника зі списком назв фірм і відповідними логотипами, при кліці на які користувач потрапляє на опис компанії і відгук про співпрацю.

Ознайомитися з картою проїзду і адресою фірми можна на сторінці контактів.

І, звичайно ж, кожен зацікавлений відвідувач може в дуже зручній формі ознайомитися з цінами на товари на сторінці прайс-листа.

Поділитися:

У вас є завдання для нас?
Надішліть заявку, обговоримо і вирішимо!