Створили сайт клубу туристів “Кулуар”.

Час читання: 10 минут

Надішлимо матеріал вам на пошту

Створили сайт клубу туристів “Кулуар” – kuluarpohod.com

Нашим завданням було створити кращий російськомовний сайт вибору і замовлення походів або активного відпочинку.

Сайт представляє собою систематизований каталог походів і турів по СНД і зарубіжжю. Тур можна підібрати по регіону, складності, типу і часу. Реалізована сортування по ціні і дату старту. Проект розрахований на сотні походів і десятки інструкторів. Для новачків на сайті є багато матеріалів і статей про походи, підборі спорядження. Відвідування та інструкторів можна оцінити, написавши відгук.

Автоматизація управління походами

Ми реалізували відмінну систему управління походами, яка дозволяє призначати походи, організовувати групи і управляти розкладом в автоматизованому режимі.

Це і є головна фішка сайту. Пам’ятайте, як ви розсилали анкети, в ворде, збирали заявки вручну, малювали таблиці хто веде яку групу? Хлопці з кулуарів попрощалися з таким життям! Маршрути і розклад походів внесені на сайт, коли відвідувач відправляє заявку, сайт вже знає в який похід він хоче піти. Тепер повна анкета заповнюється учасниками безпосередньо на сайті (або за допомогою менеджера по телефону). Система управління походами формує групи з людей, які записалися в конкретний похід, інструктора бачать складу своїх груп, підготовленість, контакти учасників, комплектацію інвентарем. Менеджеру не потрібно перевертати гори документів і розсилати їх між командою, все це є на сайті і постійно в актуальному стані.

Робота менеджера полягає у внесенні дат походів на сайт і призначенням конкретним походам конкретних інструкторів. Іншу рутинну роботу робить сайт.

Сайт для туриста

На головній сторінці міститься весь необхідний матеріал для швидкого ознайомлення. Барвисті слайди з походів, зручне навігаційне меню, контактна інформація. Для бажає піти в похід, але абсолютно не знає, що для цього потрібно зробити є інструкція, що складається з 5-ти кроків. Тут же знаходиться інформація про проведені в клубі акціях, в яких можна взяти участь, заповнивши форму прямо на сторінці.

Нижче розташовані каруселі з короткою інформацією про останні відгуках і найближчих походах в клубі. Перейшовши за посиланням можна отримати більш детальну інформацію про відкликання або поході на конкретній сторінці.

Справа, на кожній сторінці, відображує розклад походів, їх напрямки та типи, а також список інструкторів і список останніх статей на сайті.

На сайті реалізований зручний підбір походу, в залежності від уподобань і можливостей бажає піти в похід (регіон, тип, складність, дата старту). Також реалізована сортування, яка відбирає походи по складності, популярності, вартість і дату. В результаті виводиться список походів з короткою інформацією про них і можливістю замовити похід вже на цьому етапі.

Якщо ж відвідувач бажає ознайомитися більш детально з інформацією про похід, він може перейти по посиланню, і потрапити на сторінку з повним описом. Тут міститься повна інформація включає опис, підготовку, фото і відео, а також відгуки про похід.

Всі фотографії відкриваються в окремому вікні, що дає можливість краще розглянути фотографію.

Сторінка оформлення заявки

Також на сайті є сторінка зі списком інструкторів і короткою інформацією про кожного з них. При бажанні можна перейти за посиланням і ознайомитися докладніше з інформацією про конкретний інструктора.

Для бажаючих ознайомитися з відгуками є сторінка, що включає список усіх відгуків, які можна відсортувати по регіонах.

Сторінка з часто вживаними питаннями і відповідями на них:

Повну контактну інформацію можна знайти на сторінці контактів

Поділитися:

У вас є завдання для нас?
Надішліть заявку, обговоримо і вирішимо!