Магазин - галерея мистецтва

Магазин - галерея мистецтва

Задача: Створити інтернет вітрину для вибору і покупки предметів мистецтва.

Інтернет магазин; каталог сучасного українського живопису і скульптури; аукціон.

Рішення:

Даний сайт був розроблений для postModern ArtGallery – сучасної галереї мистецтв. Перед нами стояло завдання створити інтернет вітрину для вибору і покупки предметів мистецтва. Відсутність строго формалізованих вимог з боку замовника дозволило нам відпустити фантазію в політ. Завдяки цьому розробка сайту здійснювалася таки “на льоту”.

В результаті відбулося чудове перетворення – замість інтернет вітрини замовник отримав 3в1: інтернет магазин; каталог сучасного українського живопису і скульптури; аукціон. Дизайн виконаний в м’яких, ненав’язливих пастельних тонах, що дозволяє сконцентруватися безпосередньо на представлених на сайті творах.

Фішки проекту:

 

  • Висновок комплектів разом (триптихів тощо. Наборів) в наборі творів.

 

Головна сторінка відразу ж нагадує картинну галерею сучасного мистецтва. Але все ж інтуїтивний інтерфейс не дасть можливості відвідувачеві розгубитися. Спеціально для зручності відразу під слайдером можна перейти до перегляду Колекцій.

 

  • Візуалізація розташування, розміщення картин в інтер’єрі.

 

Не знаєте, чи впишеться картина в дизайн Вашого інтер’єру? Вуаля – функція Подивитися в інтер’єрі / подивитися в просторі допоможе Вам візуально уявити.

  • Унікальна інформація про художників і скульпторів.

Кожен твір має свою сторінку, де лаконічно описані його параметри. Додатковий плюс: нижче є інформація про творця, що позбавляє від необхідності шукати його в розділі художники .

 

  • Гнучка і велика фільтрація

Для тих відвідувачів, які знають, чого вони хочуть, є розділ Твори , Де представлені абсолютно всі роботи postModern ArtGallery.

Але, щоб знову таки не загубитися в розмаїтті …

В розділі Твори представлений фільтр для вибору, який враховує ключову особливість предмета мистецтв.

Звернемо увагу, що всі твори зібрані в п’ять колекцій – ключовий критерій їх розподілу – винесено на головну сторінку для швидкого доступу.

Оплата PayPal, LiqPay

клієнт:
Тип сайту: Інтернет магазин

роботи:
проектування
Дизайн
Верстка
Розробка
тестування

технології:
PHP 5
MySQL
Javascript
jquery
HTML 5
CSS 3

Обсяг робіт: Більш 480 людино-годин

У вас є проект?
Давайте обговоримо його. Продумаємо. І зробимо!