Cайт-каталог для компанії з продажу лабораторного обладнання "Безпека"

Cайт-каталог для компанії з продажу лабораторного обладнання "Безпека"

Задача: Розробити багатомовний сайт-каталог для компанії з продажу лабораторного обладнання. Поєднати лаконічний дизайн і широкий функціонал.

Для розробки сайту використовувався широкий список веб-технологій, які зробили ресурс динамічним, функціональним і зрозумілим для клієнтів компанії. Взаємодія з відвідувачами сайту реалізовано за допомогою мови програмування Java Script. Логіка і функціональність заснована на роботі CMS WordPress.

 

Рішення:

Нюанси / Особливості : На сайті реалізований каталог продукції компанії. Кількість продукції досить велика, тому необхідно було розробити механізм додавання товарів в каталог для економії часу. Веб-студія “IT4U” розробила програму, яка масово додає будь-яку кількість товарів у відповідні категорії за максимально короткий період. Також реалізована можливість замовлення товару і консультації по продукції

Досвід / знахідки: З причини відсутності простих, стабільних рішень для масового додавання товарів в CMS WordPress, нами був розроблений плагін для зручного додавання товарів в кілька кліків. Плагін може додавати великі обсяги даних з прайсів табличного формату (Excel, CSV), додавати фото для кожного товару і створювати категорії і підкатегорії, розподіляючи позиції товарів за ним.

 

Клієнт: "Безпека"


Тип сайту:

Інтернет магазин


У команді 8 осіб:


проектувальник
дизайнер
Ведучий програміст
програміст
2 верстальника
2 менеджера


технології:

Javascript
jquery
HTML 5
CSS 3


Обсяг робіт:

45 людино-годин

...

У вас є проект?
Давайте обговоримо його. Продумаємо. І зробимо!