кулуар -
сайт обробляє десятки замовлень на походи щодня

кулуар -
сайт обробляє десятки замовлень на походи щодня

Задача: Зробити кращий російськомовний сайт вибору і замовлення походу або активного відпочинку.
Рішення:

Автоматизація управління походами

Ми реалізували відмінну систему управління походами, яка дозволяє призначати походи, організовувати групи і управляти розкладом в автоматизованому режимі.

Це і є головна фішка сайту. Пам’ятайте, як ви розсилали анкети, в ворде, збирали заявки вручну, малювали таблиці хто веде яку групу? Хлопці з кулуарів попрощалися з таким життям! Маршрути і розклад походів внесені на сайт, коли відвідувач відправляє заявку, сайт вже знає в який похід він хоче піти. Тепер повна анкета заповнюється учасниками безпосередньо на сайті (або за допомогою менеджера по телефону). Система управління походами формує групи з людей, які записалися в конкретний похід, інструктора бачать складу своїх груп, підготовленість, контакти учасників, комплектацію інвентарем. Менеджеру не потрібно перевертати гори документів і розсилати їх між командою, все це є на сайті і постійно в актуальному стані.

Робота менеджера полягає у внесенні дат походів на сайт і призначенням конкретним походам конкретних інструкторів. Іншу рутинну роботу робить сайт.

Сайт для туриста

На головній сторінці міститься весь необхідний матеріал для швидкого ознайомлення. Барвисті слайди з походів, зручне навігаційне меню, контактна інформація. Для бажає піти в похід, але абсолютно не знає, що для цього потрібно зробити є інструкція, що складається з 5-ти кроків. Тут же знаходиться інформація про проведені в клубі акціях, в яких можна взяти участь, заповнивши форму прямо на сторінці.

Нижче розташовані каруселі з короткою інформацією про останні відгуках і найближчих походах в клубі. Перейшовши за посиланням можна отримати більш детальну інформацію про відкликання або поході на конкретній сторінці.

Справа, на кожній сторінці, відображує розклад походів, їх напрямки та типи, а також список інструкторів і список останніх статей на сайті.

Головна сторінка
Головна сторінка

 

На сайті реалізований зручний підбір походу, в залежності від уподобань і можливостей бажає піти в похід (регіон, тип, складність, дата старту). Також реалізована сортування, яка відбирає походи по складності, популярності, вартість і дату. В результаті виводиться список походів з короткою інформацією про них і можливістю замовити похід вже на цьому етапі.

список походів
список походів

Якщо ж відвідувач бажає ознайомитися більш детально з інформацією про похід, він може перейти по посиланню, і потрапити на сторінку з повним описом. Тут міститься повна інформація включає опис, підготовку, фото і відео, а також відгуки про похід.

Детальний опис походівДетальний опис походів

Всі фотографії відкриваються в окремому вікні, що дає можливість краще розглянути фотографію.

Галерея Галерея

 

Сторінка оформлення заявки

Подача заявкиПодача заявки

Також на сайті є сторінка зі списком інструкторів і короткою інформацією про кожного з них. При бажанні можна перейти за посиланням і ознайомитися докладніше з інформацією про конкретний інструктора.

список інструкторівсписок інструкторів

Для бажаючих ознайомитися з відгуками є сторінка, що включає список усіх відгуків, які можна відсортувати по регіонах.

ВідгукиВідгуки

Сторінка з часто вживаними питаннями і відповідями на них

FAQFAQ

Повну контактну інформацію можна знайти на сторінці контактів

КонтактиКонтакти
Клієнт: Клуб туристів "Кулуар"
Тип сайту: Портал

У команді 8 осіб:
Проектувальник: Антон Золотарьов
Дизайнер: Андрій Некрасов
Провідний розробник: Юрій  Шевченко
Розробник: Олег Пилипчук
Верстальники: Тетяна Суховій, Ігор Сіволовскій
Проектний менеджер: Костянтин  Комісія
Замовник і ідеолог: Тарас Пізній

роботи:
концепція
проектування
Дизайн
Верстка
програмування
тестування

Сайт літає на IT4U CMS

технології:
PHP 5 (з 2017 р працює на PHP 7)
MySQL
Ajax
IT4U CMS
Apache
Javascript
jquery
HTML 5
CSS 3
мікророзмітки
Email
Cron
шаблонизатор
CRM
oAuth2
сторонні API

Обсяг робіт: більше 600 людино-годин

У вас є проект?
Давайте обговоримо його. Продумаємо. І зробимо!