Історія веб-студії IT4U

Історія веб-студії IT4U

Історія компанії IT4U почалася в жовтні 2010 року, коли два засновника, Дмитро Кармазін і Антон Золотарьов, познайомилися. Саме тоді молода компанія відокремилася від фірми, IT-відділом якої була спочатку. IT4U стала обслуговувати фірму як аутсорсер і продовжила створювати сайти.

З 2011 до 2013 року йшов плавне зростання. Бізнес по створенню сайтів відокремили від підтримки фірм для більш ефективного управління і розвитку. У листопаді 2013 офіційно зареєстрували торгову марку IT4U і новий домен.

У 2014 році IT4U стала партнером Google по контекстній рекламі Google AdWords.

У 2016 році розробку сайтів виділили в окрему бізнес-одиницю з метою подальшого розвитку як окремої компанії. Це дозволило оптимізувати бізнес процеси і домогтися високої якості і прогнозованого результату. Тепер ми дійсно впевнені в термінах розробки. І це дозволяє масштабувати продажу і маркетинг.

Результати першої половини 2017 року побачите скоро, слідкуйте!

Веб-студією IT4U створено 98 сайтів. Станом на початок 2017 року 106 сайтів знаходиться у нас на підтримці. 89,4% нових клієнтів прийшло до нас за рекомендаціями постійних клієнтів, тому ми кровно зацікавлені у високій якості наших послуг.

У вас є завдання розробити новий або поліпшити існуючий сайт? Напишіть зараз на i@it4u.ua.