Розробка сайту

Сайт починається з сенсу

Консультація з приводу Сайту

Інформаційний сайт

Інформаційний (корпоративний сайт) - сайт вашої компанії в інтернеті який доносить до ваших клієнтів про вашу діяльність, послуги і товари. Він дозволяє оформити заявку на консультацію або покупку а також зв'язатися з вами.

Особливості сайтів від IT4U

 1. 01.

  Важливі розділи вже включені

  Ми заздалегідь продумали структуру сайтів для більшості галузей і можемо запропонувати вам пророблена рішення.
 2. 02.

  Найпопулярніша платформа WordPress

  Ми не вигадуємо велосипед, а використовуємо популярне рішення. Швидше за все, ви вже вмієте користуватися адмінкой.
 1. 03.

  Правильне відображення на мобільних пристроях

  Робимо адаптивну верстку, яка коректно працює на основних операційних системах і мобільних пристроях.
 2. 04.

  Швидка розробка сайту

  Ми можемо миттєво запустити сайт (всього за 20 днів) завдяки відточеним бізнес-процесам. Але багато що залежить і від вас.
 1. 05.

  Базова SEO оптимізація.

  Ми включаємо базову пошукову оптимізацію за замовчуванням і виконання правил пошукових систем.
 2. 06.

  Перевірка тестами пошукових систем

  Сайти від IT4U доводяться до проходження всіх тестів пошукових систем на швидке завантаження і коректність відображення.

Этапи рабіт:

Знайомство

Ми - веб-студія з чіткими, правильними і налагодженими процесами розробки сайтів. Це дозволяє гарантувати правильний результат: реалізацію проекту вчасно. На початку ми познайомимося, обговоримо ваше бачення проекту, терміни і бюджет. У більшості випадків ми відразу повідомляємо приблизну вартість. Це заощадить ваш час. Потім відправимо вам на email резюме домовленостей.

Договір і початок роботи

Ми підписуємо договір. Після попередньої оплати починаємо роботу.

Проектування

Ми ретельно підходимо до цього етапу, який визначає, що в остаточному підсумку буде на сайті. Тут потрібно ваше оперативне участь і твердження розділів документа. Результатом проектування буде структура сайту і прототип.

Створення та збір контенту

Найголовніше на сайті - контент. Тому розуміння, який контент буде до дизайну, - обов'язково. Після вступають в роботу - копірайтери, фотографи, редактори для створення. Основний контент бажано передати і дизайнеру, щоб дизайн сайту був з реальними текстами. Так простіше стверджувати його.

Дизайн

Для економії ваших грошей і часу ми вважаємо за краще купувати готовий дизайн. Так знімається велика кількість ризиків, які впливають на успішність проекту. Звичайно, ми як і раніше кожну сторінку прототипу якісно обмальовуємо, виходячи з придбаного дизайну. Цей підхід подобається багатьом нашим клієнтам.

Розробка сайту

Розробка сайту включає кілька технічних етапів: верстка, програмування, збірка. Важливо розуміти: кожен етап завершується суворим контролем якості.

Наповнення

До цього часу ми вже підготували необхідний контент, і він відправляється на наповнення. Ми стежимо за типографікою і наповнюємо сайти самі. Верстку контенту також перевіряє дизайнер.

Здача проекту

Після фінальних перевірок по чекліст ми готові показувати вам сайт. Ви також перевіряєте, підписуєте акт виконаних робіт. І після оплати переносимо сайт на ваш хостинг.

Підтримка

Ми не кидаємо вас після розробки сайту. Є команда підтримки, яка може активно пропонувати ідеї для вашого сайту, стежити за його працездатністю, наповнювати і розвивати. Ваш сайт буде в хороших руках!

Відгуки про нас:

Лист подяки від компанії ACA Worldwide

Наша фірма має звичку надавати якісні послуги 🙂 Як результат практично всі клієнти, які звертаються до нас, стають постійними. Не виняток і міжнародне рекрутингове агентство ACA Worldwide, з яким Читать далее

С.В.Ермілова,

Генеральний директор

Відгук Ігоря Тимченка (сайт u-bk.ru) про роботу з веб студією IT4U

Відгук від веб-студії IT4U

На перенасиченому полчищами веб-компаній ринку IT-послуг зробити вдалий і правильний вибір виконавця надзвичайно складно. Тому для нас головну роль в ухваленні остаточного рішення зіграв рада одного – Сергія Соколенко, який запевнив нас в тому, що команда IT4U здатна забезпечити потрібний нам результат.

Читать далее

Ігор Тимченко,

директор

Відгук Матвія Фрідмана (сайт Барабанний коло) про роботу з веб студією IT4U

Звернутися в веб студію IT4U порадив знайомий. При виборі порівнював з іншими веб студіями, командами і фрілансерами. Остаточний вибір зробив виходячи з ціни. Основна складність при виборі була в пошуку команди, яка готова взятися за межі не-шаблонний проект за доступні гроші.

Читать далее

Матвій Фрідман,

провідний-тренер

Відгук про розробку сайта FMCG компанії

У компанію IT4U звернулася за рекомендацією свого знайомого. Після особистої зустрічі і брифінгу у мене з’явилася впевненість, що хлопці завдання почули і зрозуміли.
Однак, почавши вже щоденну роботу з проектним менеджером, я зіткнулася з абсолютним нерозумінням завдань. Комунікації між менеджерами по роботі з клієнтами і безпосередніми виконавцями компанії порушені, відсутній чіткий розподіл ролей і відповідальностей і дуже низька клієнтоорієнтованість. У якийсь момент я пошкодувала, що звернулася, вирішила повернути передоплату і звернутися до іншого підрядника.
У цей момент я згадала нашу першу зустріч і слова менеджера по роботі з клієнтами – Сергія – “… Валерія, я не відповідаю за виробництво, але на протязі всього проекту, буду представляти і відстоювати Ваші інтереси. Тому, якщо в якийсь момент, що щось піде не так – повідомте мені … ”
Власне я так і зробила. Реакція була миттєва, відбулася заміна менеджера проекту і далі ситуація в корені змінилася. Виникло відчуття, що я звернулася в абсолютно іншу компанію.
Ми працювали з Сергієм дуже щільно, розуміли один одного з півслова і в підсумку сайт наблизився до мого бачення. Плюс як бонус хлопці зробили набагато більше того, про що домовлялися спочатку.
Наш сайт не продає, а підтримує продажу. Багато часу приділили прототипу і дизайну. У підсумку, роботи закінчили через три місяці.
В результаті співпраці з компанією IT4U, я зрозуміла для себе, що вибір веб-студії – це в якійсь мірі лотерея. Професіоналізм менеджерів не гарантує професіоналізму виконує команди.
Однак, з огляду на бажання команди IT4U розвиватися, рости, вміння визнавати помилки і йти назустріч до клієнта, я буду з ними співпрацювати в майбутньому і готова їх рекомендувати!
Дякую за Ваше ставлення і роботу!

Валерія Козімір,

Директор з маркетингу

Відгук про розробку сайта меблевої фабрики Бланше.

Веб-студію IT4U мені порадив SMM специалист, який веде нашу сторінку. Так як я не є експертом в області IT, і в тонкощах роботи не розбираюся – довірилася його порадою і, знаєте, не прогадала!
Взаємодія йде як по маслу. Особливо подобається оперативність і розуміння командою завдань і комплексний підхід. Уже реалізували проект адаптивної верстки сайту. Коли виникають нові термінові завдання – веб-студія може зробити їх несподівано швидко.
Рекомендую веб-студію IT4U для розробки і підтримки сайту.

Вікторія Каменєва,

дизайнер меблевої фабрики Бланше

Заявка на консультацію або підготовку пропозиції

Вы можете нам довіряти

Google AdWords

Партнер Google по контекстній рекламі

ТОП10 вебстудий Украины

Входимо в десятку кращих веб-студій Києва

97% довольных клиентов

97% задоволених клієнтів