Верстка сайту

Консультація з приводу верстки

Верстка готового дизайну

Послуга верстки сайту актуальна, якщо у вас вже є готовий дизайн і ви хочете його тільки зверстати.
Якщо ж вам потрібно і розробити дизайн - пропонуємо скористатися послугою розробки сайту під ключ.

Особливості верстки сайтів від IT4U

 1. 01.

  Семантика

  Робимо семантично грамотний, гнучкий код. Ваш сайт буде зрозумілим і для людей і для пошукових машин.
 2. 02.

  Використовуємо мікророзмітку

  Це дозволяє роботам пошукових машин і соцмереж отримувати додаткову інформацію та відображати її в розширеному вигляді.
 1. 03.

  Правильне відображення на мобільних пристроях

  Робимо адаптивну верстку, яка коректно працює на основних операційних системах і мобільних пристроях.
 2. 04.

  Швидкість

  Ми можемо практично відразу приступити до вашої задачі. Точна дата запуску узгоджується з менеджером при замовленні.
 1. 05.

  Відмінна якість

  Завдяки контролю якості по чек листам після кожного етапу розробки ми можемо гарантувати високий рівень.
 2. 06.

  Перевірка тестами пошукових систем

  Сайти від IT4U доводяться до проходження всіх тестів пошукових систем на швидке завантаження і коректність відображення.

Этапи рабіт:

Знайомство

Ми - веб-студія з чіткими, правильними і налагодженими процесами розробки сайтів. Це дозволяє гарантувати правильний результат: реалізацію проекту вчасно. На початку ми познайомимося, обговоримо ваше бачення проекту, терміни і бюджет. У більшості випадків ми відразу повідомляємо приблизну вартість. Це заощадить ваш час. Потім відправимо вам на email резюме домовленостей.

Договір і початок роботи

Ми підписуємо договір. Після попередньої оплати починаємо роботу.

Проектування

Ми ретельно підходимо до цього етапу, який визначає, що в остаточному підсумку буде на сайті. Тут потрібно ваше оперативне участь і твердження розділів документа. Результатом проектування буде структура сайту і прототип.

Створення та збір контенту

Найголовніше на сайті - контент. Тому розуміння, який контент буде до дизайну, - обов'язково. Після вступають в роботу - копірайтери, фотографи, редактори для створення. Основний контент бажано передати і дизайнеру, щоб дизайн сайту був з реальними текстами. Так простіше стверджувати його.

Дизайн

Для економії ваших грошей і часу ми вважаємо за краще купувати готовий дизайн. Так знімається велика кількість ризиків, які впливають на успішність проекту. Звичайно, ми як і раніше кожну сторінку прототипу якісно обмальовуємо, виходячи з придбаного дизайну. Цей підхід подобається багатьом нашим клієнтам.

Розробка сайту

Розробка сайту включає кілька технічних етапів: верстка, програмування, збірка. Важливо розуміти: кожен етап завершується суворим контролем якості.

Наповнення

До цього часу ми вже підготували необхідний контент, і він відправляється на наповнення. Ми стежимо за типографікою і наповнюємо сайти самі. Верстку контенту також перевіряє дизайнер.

Здача проекту

Після фінальних перевірок по чекліст ми готові показувати вам сайт. Ви також перевіряєте, підписуєте акт виконаних робіт. І після оплати переносимо сайт на ваш хостинг.

Підтримка

Ми не кидаємо вас після розробки сайту. Є команда підтримки, яка може активно пропонувати ідеї для вашого сайту, стежити за його працездатністю, наповнювати і розвивати. Ваш сайт буде в хороших руках!

Відгуки про нас:

Лист подяки від компанії ACA Worldwide

Наша фірма має звичку надавати якісні послуги 🙂 Як результат практично всі клієнти, які звертаються до нас, стають постійними. Не виняток і міжнародне рекрутингове агентство ACA Worldwide, з яким Читать далее

С.В.Ермілова,

Генеральний директор

Відгук Ігоря Тимченка (сайт u-bk.ru) про роботу з веб студією IT4U

Відгук від веб-студії IT4U

На перенасиченому полчищами веб-компаній ринку IT-послуг зробити вдалий і правильний вибір виконавця надзвичайно складно. Тому для нас головну роль в ухваленні остаточного рішення зіграв рада одного – Сергія Соколенко, який запевнив нас в тому, що команда IT4U здатна забезпечити потрібний нам результат.

Читать далее

Ігор Тимченко,

директор

Відгук Матвія Фрідмана (сайт Барабанний коло) про роботу з веб студією IT4U

Звернутися в веб студію IT4U порадив знайомий. При виборі порівнював з іншими веб студіями, командами і фрілансерами. Остаточний вибір зробив виходячи з ціни. Основна складність при виборі була в пошуку команди, яка готова взятися за межі не-шаблонний проект за доступні гроші.

Читать далее

Матвій Фрідман,

провідний-тренер

Відгук про розробку сайта FMCG компанії

У компанію IT4U звернулася за рекомендацією свого знайомого. Після особистої зустрічі і брифінгу у мене з’явилася впевненість, що хлопці завдання почули і зрозуміли.
Однак, почавши вже щоденну роботу з проектним менеджером, я зіткнулася з абсолютним нерозумінням завдань. Комунікації між менеджерами по роботі з клієнтами і безпосередніми виконавцями компанії порушені, відсутній чіткий розподіл ролей і відповідальностей і дуже низька клієнтоорієнтованість. У якийсь момент я пошкодувала, що звернулася, вирішила повернути передоплату і звернутися до іншого підрядника.
У цей момент я згадала нашу першу зустріч і слова менеджера по роботі з клієнтами – Сергія – “… Валерія, я не відповідаю за виробництво, але на протязі всього проекту, буду представляти і відстоювати Ваші інтереси. Тому, якщо в якийсь момент, що щось піде не так – повідомте мені … ”
Власне я так і зробила. Реакція була миттєва, відбулася заміна менеджера проекту і далі ситуація в корені змінилася. Виникло відчуття, що я звернулася в абсолютно іншу компанію.
Ми працювали з Сергієм дуже щільно, розуміли один одного з півслова і в підсумку сайт наблизився до мого бачення. Плюс як бонус хлопці зробили набагато більше того, про що домовлялися спочатку.
Наш сайт не продає, а підтримує продажу. Багато часу приділили прототипу і дизайну. У підсумку, роботи закінчили через три місяці.
В результаті співпраці з компанією IT4U, я зрозуміла для себе, що вибір веб-студії – це в якійсь мірі лотерея. Професіоналізм менеджерів не гарантує професіоналізму виконує команди.
Однак, з огляду на бажання команди IT4U розвиватися, рости, вміння визнавати помилки і йти назустріч до клієнта, я буду з ними співпрацювати в майбутньому і готова їх рекомендувати!
Дякую за Ваше ставлення і роботу!

Валерія Козімір,

Директор з маркетингу

Відгук про розробку сайта меблевої фабрики Бланше.

Веб-студію IT4U мені порадив SMM специалист, який веде нашу сторінку. Так як я не є експертом в області IT, і в тонкощах роботи не розбираюся – довірилася його порадою і, знаєте, не прогадала!
Взаємодія йде як по маслу. Особливо подобається оперативність і розуміння командою завдань і комплексний підхід. Уже реалізували проект адаптивної верстки сайту. Коли виникають нові термінові завдання – веб-студія може зробити їх несподівано швидко.
Рекомендую веб-студію IT4U для розробки і підтримки сайту.

Вікторія Каменєва,

дизайнер меблевої фабрики Бланше

Заявка на консультацію або підготовку пропозиції

Вы можете нам довіряти

Google AdWords

Партнер Google по контекстній рекламі

ТОП10 вебстудий Украины

Входимо в десятку кращих веб-студій Києва

97% довольных клиентов

97% задоволених клієнтів