Лист подяки від компанії ACA Worldwide

Лист подяки від компанії ACA Worldwide

С.В.Ермілова
Генеральний директор

Наша фірма має звичку надавати якісні послуги 🙂 Як результат практично всі клієнти, які звертаються до нас, стають постійними. Не виняток і міжнародне рекрутингове агентство ACA Worldwide, з яким ми співпрацюємо вже досить тривалий час. Крім матеріальної винагороди за нашу роботу компанія вирішила висловити свою вдячність за допомогою листа-подяки:

“Міжнародне рекрутингове агентство ACA Worldwide співпрацює з компанією computers.net.ua більше 3-х років. Але 2011 рік був одним з найактивніших і плідних, адже ми запустили другу версію сайту ACAWorldwide.com в Україні!

Велике спасибі компанії за новаторський підхід до дизайну, за здатність відстоювати свої нестандартні ідеї, коли нам здається, що вони не мають права на життя. Ми дуже задоволені результатом другої версії сайту www.acaworldwide.com, так як з моменту запуску ми отримали рекордну кількість відвідувачів сайту!

Дуже хочеться щиро подякувати всій команді, яка працювала над даним проектом під керівництвом Дмитра Кармазіна. Під час плідної роботи, Ви показали себе не тільки як професіонали своєї справи, а й спрацювали як одна команда, що в наш час велика рідкість.

І окреме спасибі студії за нашого менеджера – Антона Золотарьова. Бажаємо Вам і далі надихати і радувати клієнтів своєю творчістю, швидкістю виконання проектів і креативністю! “