Відгук Ігоря Тимченка (сайт u-bk.ru) про роботу з веб студією IT4U

Відгук Ігоря Тимченка (сайт u-bk.ru) про роботу з веб студією IT4U

Ігор Тимченко
директор

Відгук від веб-студії IT4U

На перенасиченому полчищами веб-компаній ринку IT-послуг зробити вдалий і правильний вибір виконавця надзвичайно складно. Тому для нас головну роль в ухваленні остаточного рішення зіграв рада одного – Сергія Соколенко, який запевнив нас в тому, що команда IT4U здатна забезпечити потрібний нам результат.


Конкретного і прямого ради компетентного людини нам було досить.

Ясна річ, що хотіли вибрати кращих і порівнювали IT4U з «тусовкою» московських IT-аналогів. У двох словах: ледве втекли. На цьому «сумному» контрасті IT4U вигідно відрізнявся.

Ділове співробітництво з IT4U у нас почалося з травня 2013 року і триває до сьогодні, тобто вже майже 3 роки. За цей час досвід співпраці тільки позитивний. Піднатужившись, можна згадати часткові пробуксовки – через загальне нерозуміння, нечіткості постановки задачі і відсутності спрацьованості на той момент, ну і моєї запальності, як вимогливого замовника. Також отчечу що по СЕО у команди чудово виходить виводити нас в Топ-5 Гугла, а з Яндексом трапляються “гойдалки”. Однак все це з лишком перекривався позитивом від миттєвої реакції команди веб-студії на мої запити – це мені дуже подобається. Гармонійна взаємодія і оперативність відчувається у всьому. Що не скажу – швидко робиться. Фахівці IT4U повністю занурюються в деталі проекту. Наприклад, для отримання уявлення про продаваних нами системах Дмитро і Стас, які «ведуть» наш проект в IT4U, приїжджали до нас за тисячу кілометрів: побачили, оцінили, глибоко вникли.
Наш сайт – головне джерело клієнтів. Тому від його розвитку і якості безпосередньо залежить бізнес-результат. Ефект взаємодії з IT4U можна оцінити за такою статистикою: у 2015 році підписано в 4,5 рази більше договорів, ніж в 2014-му.

Сайт IT4U нам робила близько 5 місяців. Довго коректували, розробляли, просували, налагоджували … Але результат повністю виправдовує таке очікування! Ми збираємося продовжувати співпрацю з IT4U і далі по цьому напряму (повне маркетингове інтернет обслуговування) на умовах повного аутсорс.

Ми настільки звикли до цієї веб-компанії і відмінному результату, який вона забезпечує, що відчуваємо її допомогу, як свій вірний і надійний тил.

Працювати з IT4U – дійсно затишно!