Відгук Олега Петровца про роботу з веб студією IT4U

Відгук Олега Петровца про роботу з веб студією IT4U

Олег Петровець
депутат Кіївраді

Вибір IT4U для мене БУВ НЕ Випадкове. Знаючи, что більшість веб-студій Непрості, часто СКЛАДНІ проекти кидають на половіні шляху, я з особливими ретельністю відбірав Виконавця. Головний крітерій для мене – здатність Показати якісний результат, создать належно продукт в конкретні терміни. Так як стояла невідкладна необходимость обзавестися серйозно, завершеним, відлагодженім сайтом, я правильно, як показавши Майбутній досвід, визначили для себе, что Найвищий шанс належно чином Завершити складаний проект буде самє с помощью командіровку фахівців веб-студії. Факт Знайомство з директором компании IT4U Дмитром в 2014 году, коли ВІН в Стислі Терміни на Виключно волонтерськіх засідках розроб сайт кандидата в мери Києва Лесі Оробець, БУВ вірішальнім у віборі самє даного Виконавця среди чималий Переліку Знайомий веб-дизайнеров и Випадкове фрілансерів.

Мені дуже сподобалося, что наша ділова Взаємодія будували на основе адекватного сприйняттів завдання фахівцямі IT4U, озвучені ними реальних и Прийнятних для мене термінів. Непріємною несподіванкою, нужно відзначіті для справедлівості, Було, что з мого боку такоже Вимагаю доля у процесі, постійне вникання в чісленні деталі, – а це пряма Втрата цінного часу. Однако, для того, щоб вірішіті складне завдання – нужно працювати!

Если підсумуваті, то за 2,5 місяця (сумарно від «А» до «Я») я получил Дійсно якісний, Зручний сайт, Який Повністю задовольняє споживи организации. Головний дівіденд від того, Який мене тішіть, – злагоджена, скоордінована робота центрального и регіональніх офісів, а це: здорова внутрішня конкуренція, продумана мотивація до хорошого результату. Регіональні офіси Припін «сачкуваті» и максимально включити в роботу.

Маю Намір продовжуваті плідну співпрацю з IT4U. Планую замовити Розширення функціоналу сайту «свідомі» і ще один комплексний проект. Нещодавно IT4U Вже допоміг мені в рамках проведення передвіборчої кампании розкрутіті персональний сайт по слову «Олег Петровець» – всього-то за 3 тіжні з “тилу” Гугла на Першу сторінку відачі з даного ключу.

Для мене команда IT4U – екстраордінарна. Чому? Тому що вона вігідно и Яскраве віділяється в ряді Звичайно, «сіріх» веб-студій.

депутат Кіївраді, Олег Петровець