Відгук про розробку сайта FMCG компанії

Відгук про розробку сайта FMCG компанії

Валерія Козімір
Директор з маркетингу

У компанію IT4U звернулася за рекомендацією свого знайомого. Після особистої зустрічі і брифінгу у мене з’явилася впевненість, що хлопці завдання почули і зрозуміли.
Однак, почавши вже щоденну роботу з проектним менеджером, я зіткнулася з абсолютним нерозумінням завдань. Комунікації між менеджерами по роботі з клієнтами і безпосередніми виконавцями компанії порушені, відсутній чіткий розподіл ролей і відповідальностей і дуже низька клієнтоорієнтованість. У якийсь момент я пошкодувала, що звернулася, вирішила повернути передоплату і звернутися до іншого підрядника.
У цей момент я згадала нашу першу зустріч і слова менеджера по роботі з клієнтами – Сергія – “… Валерія, я не відповідаю за виробництво, але на протязі всього проекту, буду представляти і відстоювати Ваші інтереси. Тому, якщо в якийсь момент, що щось піде не так – повідомте мені … ”
Власне я так і зробила. Реакція була миттєва, відбулася заміна менеджера проекту і далі ситуація в корені змінилася. Виникло відчуття, що я звернулася в абсолютно іншу компанію.
Ми працювали з Сергієм дуже щільно, розуміли один одного з півслова і в підсумку сайт наблизився до мого бачення. Плюс як бонус хлопці зробили набагато більше того, про що домовлялися спочатку.
Наш сайт не продає, а підтримує продажу. Багато часу приділили прототипу і дизайну. У підсумку, роботи закінчили через три місяці.
В результаті співпраці з компанією IT4U, я зрозуміла для себе, що вибір веб-студії – це в якійсь мірі лотерея. Професіоналізм менеджерів не гарантує професіоналізму виконує команди.
Однак, з огляду на бажання команди IT4U розвиватися, рости, вміння визнавати помилки і йти назустріч до клієнта, я буду з ними співпрацювати в майбутньому і готова їх рекомендувати!
Дякую за Ваше ставлення і роботу!