Відгук про розробку сайта транспортної компанії

Відгук про розробку сайта транспортної компанії

Ярослав Ярмоленко

Розробника для нового сайту компанії ми обирали Шляхом поиска та порівняння информации в інтернет. Розробка нового сайту ми Одразу планувалі на WordPress, тому сайт студії it4u.ua сподобався чіткім Описом перевага создания сайту на CMS WordPress. Такоже сподобалось наявність чіткіх примеров роботи сайтів з поясненням процесса розробки, відкрітість та чіткість информации. Контакт з розробки зрозумілі, аргументовані та Доступні для малого бізнесу. Дуже важлівім ставши деталізованій по пунктах прайс на розробка.

Труднощів під час роботи НЕ вінікло – компанія орієнтована на клієнта. Всі питання, что вініклі при першій зустрічі були детально роз’яснені. В ході розробки нам були надані та реалізовані Пропозиції, Які дозволили повно, чітко та дінамічно Показати покупцеві процес покупки квитка у виде воронки продажів.

Отриманий результат відповідає завдання поставленої в ТЗ на розробка. Сайт спроста та полеглі процес продаж квитків на рейси компании через Вбудовані віджеті продаж квитків. Вся інформація относительно поїздкі – розклад, ціни, місця посадки, наші Переваги, автобуси, знижки, як прідбаті квиток та інше чітко та структуровано подані пасажирам, а Зміст сайту легко змінюється через адмінпанель. Додатково сайт інформує про інші напрямки діяльності компании – оренда автобусів, дизель сервіс.

Сайт Зроби за півтора місяці, согласно календарного плану розробки. Кінцевім результатом задоволені. Ми Розвиваємо інтернет-продажі квитків на власній платформі. З Огляду на позитивний досвід СПІВПРАЦІ та Готовність чути клієнта та йти Йому на зустріч Плануємо подалі співпрацю з веб-студією IT4U, зокрема, по продвижения сайту.

Веб-студія IT4U – клієнтоорієнтована компанія.