Відгук Сергія Рудика про роботу з веб студією IT4U

Відгук Сергія Рудика про роботу з веб студією IT4U

Сергій Рудик
Народний депутат України

Я дізнався про веб-студію IT4U від ее директора Дмитра Кармазіна. Так як Дмитро – це людина, професіоналізму якої я Повністю довіряю, то вибір самє цієї командіровку розробніків для мого персонального сайту БУВ безальтернативним.

 

Если буті чесним, то, завдячуючи моїй понаднормовій зайнятості, вирішенню всех нюансів и потокової завдань з проекту розроблення и продвижения персонального сайту rudyk.org я делегував своим помічнікам. З їх помощью я получил чітке бачення сайту, что мені потрібен. Взявши за приклад сайт однієї політично актівної особини, я зі своєю командою обговоривши, Пожалуйста майбутнє Наповнення и функціональні возможности будут оптимальними самє для мене. Сформулював комплексну задачу фахівцям IT4U, ми “перевели м’яч” на поле їх компетенції.

 

І ось, после чітко обговорених и заздалегідь озвучених ПЕРІОДУ на розробка IT4U презентував готов сайт. Варто Зазначити, что, так кличуть входити, «адмінка» сайту моїм помічнікам здали Дещо складаний для оператівної Публікації свіжої информации. Альо я получил тієї результат, на Який розраховував. Кожна зацікавлена людина, яка має на меті Дізнатись докладніше про мене як політика, после запиту в пошуковій системе Google “Рудик”, бачіть на першій Лінії мій персональний сайт. А далі – сфера відповідальності розробника плавно транспонується в площинах роботи адміністраторів мого сайту.

 

Можу Сказати прямо: я задоволений співпрацею з IT4U. Якби Було б інакше – я розірвав би з веб-студією будь-які стосунки.

 

Натомість, вважаю что IT4U – Надійні, ЦІМ все сказано! У випадка настане необхідності для мене в розробці будь-якіх ще веб-ресурсів – знаю до кого звернено с помощью.