Відгук Тараса Пізнього про роботу з веб студією IT4U

Відгук Тараса Пізнього про роботу з веб студією IT4U

Коли захотів зробити продає сайт - звернувся до веб студію IT4U. Незважаючи на кризу і складні часи в сфері туризму кількість клієнтів і дохід зросли більше ніж у 2 рази в порівнянні зі старим сайтом. Спасибі команді айтіфою за виконану роботу, сайт вийшов саме таким, яким я його хотів бачити! Раджу.
Тарас Пізній
Засновник і директор клубу туристів Кулуар

Я кілька років знайомий з засновником веб-студії IT4U – Антоном

В один з моментів мені набрид свій саморобний сайт на Джумла і захотілося чогось дійсно стоїть і ефективного.

Спілкувався на форумах і вибирав фрілансерів, але так, як знаю і довіряю Антону звернувся до них в веб-студію. Менеджер проекту відмінно занурився в мій бізнес, зрозумів що саме мені потрібно для збільшення продажів і оптимізації спілкування з клієнтами.

Запам’яталося і сподобалося спільне проектування сайту. Планували розвиток бізнесу і робили сайт під поставлені завдання.

Процес створення дизайну зайняв більше часу, ніж я очікував. Також після впровадження черговий пачки змін до вже існуючого сайт можуть з’являтися помилки. Зараз зміни робимо на тестовій версії сайту і коли переконалися, що нові функції працюють коректно – копіюємо їх на основний сайт.

Незважаючи на кризу і складні часи в сфері туризму кількість клієнтів і дохід зросли більше ніж у 2 рази в порівнянні зі старим сайтом. Конверсія сайту близько 2%.

Разом сайт робили приблизно пів року. Сумарно співпрацюємо вже більше двох років, постійно модернізуємо сайт і додаємо функціонал для підвищення продажів і автоматизації бізнес процесів. IT4U не тільки зробили сайт, але і аналізують, пропонують поліпшити процеси, пов’язані з продажами і обслуговуванням клієнтів.

Результатом співпраці задоволений. В цілому стало простіше працювати з клієнтам і організовувати походи. Збільшилася кількість заявок, навіть додав співробітників, розширився.

Планую і далі працювати з хлопцями попроектно. Зараз хочемо зробити адаптивну верстку на сайті для того, щоб він добре виглядав на телефонах. Також вибираю CRM (примітка – система управління взаємовідносинами з клієнтами) собі. Будемо її інтегрувати з сайтом і можливо телефонією.

Веб студія IT4U може зробити те, що вам потрібно, якщо їм чітко пояснити. А також можуть подумати що буде корисно і запропонувати поліпшення сайту, джерел залучення клієнтів, процесів, які зав’язані на сайт. IT4U – Того, хто міг.

Раджу веб студію IT4U для розробки проектів складніше середніх і там, де потрібна інтеграція декількох веб систем.

Тарас Пізній
Засновник клубу туристів Кулуар