Надійний хостинг

Ми радимо надійний і комфортний для клієнта хостинг компанії mirohost.net. Для цілей звичайного сайту буде достатньо найпростішого тарифного плану. У них він коштує близько 1040 грн на рік. Ми ж купуємо хостинг оптом і пропонуємо ту ж послугу всього за 500.

Чим відрізняється якісний хостинг від звичайного?

Багато хто вважає, що досить створити якісний сайт і викласти його в мережу на будь-який, навіть найдешевший хостинг. Це не відповідає дійсності. Проведемо аналогію з автомобілем: купивши новий автомобіль і заплативши за нього пристойну суму грошей ви, природно, захочете скористатися якісним паливом для його заправки. До вибору хостинг провайдера потрібно підходити виходячи з його надійності, це дозволить в майбутньому уникнути різних проблем, пов’язаних з розміщенням вашого сайту.

Давайте розглянемо кілька вимог до майданчиків для розміщення:

  • Постійний час роботи. Вкрай неприємно, коли ваш сайт навіть кілька хвилин в день просто недоступний як для ваших клієнтів, так і для роботів пошукових систем. Клієнт може не повернутися до вас на сайт, а просто піти до конкурентів. Для пошукової машини сайт, який не відкликається на запити, взагалі не існує і не індексується
  • Швидкість роботи сайту. Низька вартість хостингу часто означає, що на одному фізичному сервері розташовано до 1000 сайтів. В результаті виникає ситуація, коли вузьким місцем стає ширина каналу або швидкість роботи інтернету з боку користувача, а продуктивність сервера хостингу компанії. Якщо на стороні клієнта немає жодних технічних проблем, то сайт повинен працювати з максимально можливою швидкістю.
  • Резервне копіювання. Бекап повинен бути щоденним і зберігатися на серверах провайдера протягом декількох тижнів. При цьому вони повинні бути доступні споживачеві послуги, адже наявність резервної копії ще не говорить про те, що до неї буде швидко надано доступ. В ідеалі бекапи повинні зберігатися не тільки на іншому сервері, а й на іншій фізичній майданчику
  • Швидкість відгуку сайтів . Якщо основна частина ваших відвідувачів знаходиться в Україні, то бажано вибирати хостера, сервера якого знаходяться близько до користувачів.
  • Грамотна і своєчасна технічна підтримка . Якщо у користувача виникають питання, пов’язані роботою його сайту, то краще, якщо відповідь буде дано в короткі терміни. Велике значення має і мову, якою розмовляють технічні фахівці. Завжди є спокуса розмістити сайт на майданчику в США або ЄС, але при цьому варто пам’ятати, що їх інженери кажуть лише на своїх рідних мовах. При цьому підтримка повинна бути цілодобовою і з можливістю телефонної розмови, листування по електронній пошті може тривати тижнями.
  • Надійна авторизація. Зломи сайтів хакерами не рідкість, причому слабким місцем може бути як неправильне зберігання паролів у користувача (в пошті, в кеші браузера), так і неграмотна система авторизації з боку хостинг провайдера. Мірохост надає пароль + підтвердження з одноразовим паролем по смс на ваш телефон. Такий підхід на кілька порядків підвищує ймовірність того що сайтом управляти будете тільки ви і ваші співробітники.

Окремо варто відзначити, що вибір якісного хостингу важливо зробити відразу, переходи від одного провайдера до іншого можуть бути пов’язані з втратою часу. Ми пропонуємо вам розміщення на майданчиках компанії mirohost.net, давно зарекомендувала себе, як хостинг найвищої якості і надійності. Хостинг вашого сайту – це не те, на чому коштувати економити. Для людей, яким їх сайт приносить постійний дохід, надійність хостингу можна поставити на перше місце, різниця в 15 гривень на місяць може обернутися недоотриманої прибутком в сотні і більше гривень.

Нехай ваші сайти завжди будуть доступні для відвідувачів!