Просування

Кожна людина, що має свій бізнес, обов’язково замислювався про його розвиток і процвітання. Одним з найбільш ефективних і перспективних напрямків є інтернет просування. Але просто мати сайт – теж мало … Потрібно зробити так, щоб були відвідувачі, які в підсумку перетворювалися б у клієнтів.

Просування – це щоденна творча і аналітичний підхід до розв’язання питання: «Як залучити більше покупців?», Що в підсумку призводить до збільшення доходу.

Маючи свій сайт можна значно підвищити обсяги продажів, не виходячи з офісу і не витрачаючи купу грошей на багатообіцяючі рекламні компанії. Інтернет-просування – дуже ефективний напрямок розвитку бізнесу в наші дні. Воно включає в себе кілька видів:

  • SEO – це просування сайту за допомогою пошукових систем. Є найбільш потрібним і вигідним видом реклами в інтернеті. Суть пошукової оптимізації полягає в тому, щоб покупець у відповідь на введений запит в числі перших побачив посилання, що веде саме на Ваш сайт.
  • SMM – Social Media Marketing – просування за допомогою соціальних мереж, блогів, форумів і спільнот, через які йде залучення відвідувачів на ваш сайт.
  • Контекстна реклама – зміст її залежить від конкретних інтересів індивідуальних користувачів. Тобто – її показують лише тим, хто зацікавлений в покупці товару або послуги. У свою чергу, рекламодавець платить лише за ті оголошення, якими потенційний покупець зацікавився.
  • Банерна реклама – графічне оголошення, розміщене на сторінках веб-сайтів. Банери можуть бути різних розмірів, частіше за все – анімовані. Важливий фактор, що впливає на ефективність такої реклами – майданчик розміщення.
  • Інтернет-PR має важливе відміну від класичної реклами – відсутність обмежень, тому можна залучити абсолютно будь-яку аудиторію, а не тільки цільову.
  • Вірусний маркетинг – дуже ефективний спосіб реклами, який використовує звичку людей ділитися між собою нової та корисної інформації.
  • E-mail маркетинг (не спам) – для просування товарів і послуг використовується електронна пошта. Йдеться про цивілізованому e-mail маркетингу, який працює принципом, абсолютно відрізняється від спаму.

Це дуже коротка інформація про види просування в інтернеті. Про кожного з них можна написати набагато більше, але суть залишається незмінною: все це – двигун розвитку Вашого бізнесу.