Розробка сайтів

Нижче ми розглянемо ключові етапи розробки сайту

Проектування – перший і напевно головний етап розробки сайту.

Проектування сайту відповідає на питання:
Навіщо ми робимо сайт – яка мета створення веб ресурсу?
Як ми будемо досягати цілей?
Що вийде в результаті?

Прототип сайту

Прототип сайту дозволяє наочно побачити функціонал фронтенда і адмінки. Також він вносить більше ясності в бачення сайту як замовником так і виконавцем. Прототип потрібен для клієнта, програмістів, дизайнерів і світу між ними. Крім прототипу також може розроблятися технічне завдання на сайт, але ми вважаємо, що наочний приклад, який можна помацати і поклацати більш приємний замовнику. При необхідності кожна сторінка може описуватися і чітко коментуватись для досягнення 100% взаєморозуміння.

Програмування

Програмування – власне реалізація спроектовані і спрототіпірованого функціоналу в робочу програму. Програмування потрібно закінчити до початку верстки.

Дизайн

Маючи прототип ми можемо уявити як буде працювати сайт, а дизайнер – намалює як він буде виглядати. Якої форми кнопочка, якого кольору буква …

Верстка

Для того, щоб результат роботи програмістів виглядав як малюнок від дизайнера та ще й працював – потрібно зверстати шаблони.

Наповнення контентом

Після верстки сайту його можна наповнювати контент. Контент – текстова та графічна інформація, то, за чим користувач прийшов на сайт.

Просування

Для того, щоб все вищеописане побачили люди – потрібно показати їм сайт. Як? Для цього існує просування сайту. Найпопулярніші способи це SEO і контекстна реклама, але є ще більш специфічні методи (SMO, SMM, SERM) і кілька зовсім непопулярних.

Також є чисто технічні моменти:

Вибір і реєстрація доменного імені

Доменне ім’я – то, по чому відвідувачі знають ваш сайт. Від його оригінальності і лаконічності залежить як просто запам’ятати, від доменної зони і відповідності товару / послуги – як просто буде просувати сайт.

Розміщення сайту на надійному хостингу

Хостинг – розміщення сайту на спеціально призначених для цього сервері, який включений постійно і має надійне підключення до мережі інтернет. Хостинг – фундамент, на якому тримається сайт.

Автор: Антон Золотарев