Веб-дизайн

Правильно розроблений веб-дизайн сайту, стиль і загальний вигляд якого відповідає наповненню – запорука його успіху у відвідувачів. Від того, наскільки дизайн сайту зміг справити враження на гостя, залежить те, перегорне він сторінку відразу або залишиться тут на деякий час, ретельно перечитуючи викладену інформацію.

Ключове завдання веб-дизайну – це логічне оформлення всіх сторінок сайту, правильне їх розташування і взаємодія. Перший етап розробки дизайну – постановка цілей. Для цього необхідно ретельно розробити і обговорити поставлені завдання і цілі, вивчити сферу діяльності партнерів та конкурентів, а також клієнтів компанії замовника. В результаті веб-дизайнер зможе визначитися з типом розроблюваного сайту: розважальний, корпоративний, інтернет-магазин і т.д. На підставі цього підбирається структура сайту, його контент і, відповідно, веб-дизайн. Попередній аналіз дає можливість визначити концепцію веб-дизайну: виділити базисні розділи, визначити навігацію і тематику контенту.

На цьому етапі вебмайстер починає розробляти дизайн макета сайту. По завершенню роботи над прототипом веб-дизайну макет надається на затвердження замовнику. Для цього замовнику потрібно уявити себе на якийсь час користувачем даного сайту і звернути увагу на наступні моменти:

  • не присутні чи на сайті яскраві кольори;
  • як сприймається на загальному тлі шрифт текстів, їх величина і т.п.;
  • узгодити розмір сайту, беручи до уваги різні монітори користувачів.

Крім цього, макет сайту можна показати своїм колегам і прислухатися до їхньої думки. Після затвердження макета замовником, веб-майстер приймається за створення графічних елементів дизайну, кнопок меню, схем і т.д. При створенні веб-дизайну співробітники нашої студії беруть до уваги нюанси, проводять його тестування в різних браузерах, з різними дозволами, при цьому приділяючи особливу увагу оптимізації графіки.

Веб-дизайн сайту – це особливий процес, і якщо ви хочете отримати якісний і серйозний продукт, звертайтеся до наших фахівців, які вислухають всі ваші побажання і зроблять роботу максимально швидко, ефективно і не дорого!

Вартість якісного проектування та дизайну сайту починається від 300 доларів. Тому ми радимо малювати унікальний дизайн для проектів з бюджетом від 1500 доларів.