97% задоволених клієнтів

Відгук про розробку сайта юридичної компанії

Про компанію дізналася через Google. Так як IT4U знаходиться в топі, відразу відправила запит, на який отримала у відповідь дзвінок в той же день (по моєму це був навіть вихідний) Після особистої зустрічі, я залишилася дуже задоволена і професіоналізмом, і спектром послуг, що надаються, і персональним підходом до клієнта. Звернувшись ще до парочки студій, я все одно вирішила зупиниться на IT4U – мене влаштовувало все: зроблену пропозицію, план роботи і терміни.
Найбільше мені запам’яталося і сподобалося тепле і доброзичливе ставлення до мене як до клієнта і турбота про моїх інтересах.
Труднощами в спілкуванні не стало ні то що ми знаходилися в різних країнах, ні різниця в часі, ні навіть мої поверхневі знання в IT).
Фінальна версія веб-сайту повністю відповідала моїм початковим уявленням – а це для мене найголовніше.
Процес виробництва зайняв близько 5 тижнів.
Я дуже задоволена!
В цілому, наш бізнес і почався завдяки сайту зробленому компанією IT4U.
В майбутньому, буде необхідна підтримка в розробці нових односторінкових сайтів – я обов’язково звернуся в IT4U!
Вони – Круті!
Прийміть мою щиру подяку!

Анна Соловйова
Business Development Manager

Відгук про розробку сайта з продажу стільниць з натурального каменю stoliko.com.ua

Я залишився всім дуже задоволений! Хлопці, ви молодці! Продовжуйте в тому ж дусі!
Я звернувся в веб-студію IT4U вдруге з проханням зробити корпоративний сайт моєї компанії. Хлопці крім щирого бажання допомогти, повністю занурилися в усі деталі. З процесу взаємодії: дуже зручна форма спілкування через електронну пошту. А ще сподобалося резюмування дзвінків і зустрічей.
Розробка сайту затягнулася з моєї вини, тому що складно себе організувати для того, щоб вписатися в план. Але проектний менеджер веб-студії Аллен всіляко допомагав і нагадував, що саме і до якого терміну потрібно зробити. За що йому окрема подяка.
Розробка сайту допомогла мені зрушити з мертвої точки, і ми ростемо!
Я задоволений результатом, який забезпечила веб-студія. Рекомендую команду IT4U для розробки сайту для бізнесу.

Ігор Шевчук
директор компанії ABCStone

Відгук про розробку сайта FMCG компанії

У компанію IT4U звернулася за рекомендацією свого знайомого. Після особистої зустрічі і брифінгу у мене з’явилася впевненість, що хлопці завдання почули і зрозуміли.
Однак, почавши вже щоденну роботу з проектним менеджером, я зіткнулася з абсолютним нерозумінням завдань. Комунікації між менеджерами по роботі з клієнтами і безпосередніми виконавцями компанії порушені, відсутній чіткий розподіл ролей і відповідальностей і дуже низька клієнтоорієнтованість. У якийсь момент я пошкодувала, що звернулася, вирішила повернути передоплату і звернутися до іншого підрядника.
У цей момент я згадала нашу першу зустріч і слова менеджера по роботі з клієнтами – Сергія – “… Валерія, я не відповідаю за виробництво, але на протязі всього проекту, буду представляти і відстоювати Ваші інтереси. Тому, якщо в якийсь момент, що щось піде не так – повідомте мені … ”
Власне я так і зробила. Реакція була миттєва, відбулася заміна менеджера проекту і далі ситуація в корені змінилася. Виникло відчуття, що я звернулася в абсолютно іншу компанію.
Ми працювали з Сергієм дуже щільно, розуміли один одного з півслова і в підсумку сайт наблизився до мого бачення. Плюс як бонус хлопці зробили набагато більше того, про що домовлялися спочатку.
Наш сайт не продає, а підтримує продажу. Багато часу приділили прототипу і дизайну. У підсумку, роботи закінчили через три місяці.
В результаті співпраці з компанією IT4U, я зрозуміла для себе, що вибір веб-студії – це в якійсь мірі лотерея. Професіоналізм менеджерів не гарантує професіоналізму виконує команди.
Однак, з огляду на бажання команди IT4U розвиватися, рости, вміння визнавати помилки і йти назустріч до клієнта, я буду з ними співпрацювати в майбутньому і готова їх рекомендувати!
Дякую за Ваше ставлення і роботу!

Валерія Козімір
Директор з маркетингу

Подяка від Комфорт Сервіс Крим

ТОВ «Комфорт Сервіс Крим» висловлює подяку за розробку сайту співробітникам компанії «Сomputers.net.ua» .

Сайт повністю відповідає всім нашим вимогам і відображає специфіку галузі, в якій працює наша фірма. Читать далее …

Гурин В.В.
Директор ТОВ "Комфорт Сервіс Крим