Презентабельний і красивий сайт для великої компанії, що займається виготовленням систем скління

Презентабельний і красивий сайт для великої компанії, що займається виготовленням систем скління

Задача: Реалізувати презентабельний і красивий сайт для великої компанії, що займається виготовленням систем скління

Необхідно було розробити сайт, що містить інформацію про проекти компанії, системах скління, розроблених компанією, партнерах, а також блог і калькулятор розрахунку вартості.

Рішення:

Сайт розроблений на базі CMS WordPress. Для потреб сайту стандартна панель WordPress була значно розширена і доповнена новими функціями. Для таблиці “Порівняння систем” був підключений зовнішній табличний файл, що значно спростило роботу з цими даними. За допомогою CSS був змінений зовнішній вигляд стандартних елементів управління (кнопки, поля введення, прапорці). За допомогою мови програмування Java Script була реалізована динамічна головна сторінки, яка змінює свій зовнішній вигляд в залежності від дій користувача.

Нюанси / особливості проекту. Особливістю проекту є складні візуальні ефекти, так як для замовника зовнішній вигляд грав визначальну роль. Було використано безліч різних слайдерів, паралаксів, анімацій, що реагують на скролл сторінки, скролл колеса мишки і наведення курсору.

Досвід / знахідки які отримали від проекту. Під час роботи над проектом було реалізовано багато візуальних ефектів. Деякі були зроблені за допомогою готових бібліотек, деякі – авторськими рішеннями. У кількох місцях на сайті використовується векторна графіка в svg форматі, яка змінює свій зовнішній вигляд безпосередньо в процесі роботи користувача з сайтом.

Клієнт: Сайт з каталогом


Тип сайту:

Сайт з каталогом


У команді 8 осіб:


проектувальник
дизайнер
Ведучий програміст
програміст
2 верстальника
2 менеджера


технології:

Javascript
jquery
HTML 5
CSS 3


Обсяг робіт:

45 людино-годин

...

У вас є проект?
Давайте обговоримо його. Продумаємо. І зробимо!