Отзыв Олега Петровца о работе с веб студией IT4U

Отзыв Олега Петровца о работе с веб студией IT4U

Олег Петровець
депутат Київради

Вибір IT4U для мене був не випадковим. Знаючи те, що більшість веб-студій непрості, часто складні проекти кидають на половині шляху, я з особливою ретельністю відбирав виконавця. Головний критерій для мене — здатність показати якісний результат, створити належний продукт в конкретні сроки. Так як стояла невідкладна необхідність обзавестися серйозним, завершеним, відлагодженим сайтом, я правильно, як показав майбутній досвід, визначив для себе, що найвищий шанс належним чином завершити складний проект буде саме за допомогою команди фахівців веб-студії. Факт знайомства з директором компанії IT4U Дмитром в 2014 році, коли він в стислі терміни на виключно волонтерських засадах розробив сайт кандидата в мери Києва Лесі Оробець, був вирішальним у виборі саме даного виконавця серед чималого переліку знайомих веб-дизайнерів і випадкових фрілансерів.

Мені дуже сподобалося, що наша ділова взаємодія будувалася на основі адекватного сприйняття завдань фахівцями IT4U, озвучення ними реальних і прийнятних для мене термінів. Неприємною несподіванкою, потрібно відзначити для справедливості, було те, що з мого боку також вимагалася участь у процесі, постійне вникання в численні деталі, — а це пряма втрата цінного часу. Однак, для того, щоб вирішити складне завдання — потрібно працювати!

Якщо підсумувати, то за 2,5 місяця (сумарно від «А» до «Я») я отримав дійсно якісний, зручний сайт, який повністю задовольняє потреби організації. Головний дивіденд від того, який мене тішить, — злагоджена, скоординована робота центрального і регіональних офісів, а це: здорова внутрішня конкуренція, продумана мотивація до хорошого результату. Регіональні офіси припинили «сачкувати» і максимально включилися в роботу.

Маю намір продовжувати плідну співпрацю з IT4U. Планую замовити розширення функціоналу сайту «Свідомі» і ще один комплексний проект. Нещодавно IT4U вже допоміг мені в рамках проведення передвиборчої кампанії розкрутити персональний сайт по слову «Олег Петровець» — всього-то за 3 тижні з «тилу» Гугла на першу сторінку видачі по даному ключу.

Для мене команда IT4U — екстраординарна. Чому? Тому що вона вигідно і яскраво виділяється в ряді звичайних, «сірих» веб-студій.

депутат Київради, Олег Петровець